MARKIZY

Markizy — najlepszą ochronę przed słońcem zapewniają markizy, które można zamontować w ogrodzie, jak również na tarasie i nad balkonem. Stanowią bardzo uniwersalny środek przeciwsłoneczny, który wykonuje się na zamówienie pod konkretne wymiary. Najbardziej popularne to takie, które są wyposażone w ramiona przegubowe oraz teleskopowe. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, tak w domu, jak i w sferze komercyjnej.
Ich konstrukcja gwarantuje możliwość regulacji, co pozwala na dopasowanie osłony zgodnie ze swoimi potrzebami. Można również nabyć produkty z dodatkową kasetą ochronną, która chroni materiał po zwinięciu przed działaniem warunków atmosferycznych. Rozwinięcie materiału może ułatwić także odpowiednio zamontowany napęd.

markizy Zgierz Łódź łódzkie

Funkcjonalna markiza może być wykorzystana jako zadaszenie tarasu bądź balkonu, a także jako osłona zewnętrzna dla okien pionowych i dachowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu upalne dni nie stanowią już najmniejszego problemu — solidna konstrukcja markizy chroni pomieszczenia przed promieniami słonecznymi oraz nadmiernym nagrzewaniem. Oprócz zalet typowo użytkowych do wyboru takiego rozwiązania skłania atrakcyjne wzornictwo — kolor i rodzaj tkaniny można dopasować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.